Skladovanie dlhých dielov

Zabudnite na starosti a skladujte pohodlne


Tyče, nosníky, rúry a iný dlhší materiál môže výrazne skomplikovať organizáciu zásob vo vašich skladových priestoroch.Tieto situácie dobre poznáme, preto dokážeme navrhnúť optimálne riešenie pre čo najlepšie využitie konkrétneho priestoru.

Paletové skladovanie

Prispôsobte svoj sklad pre jednoduchý prístup techniky


Paletové skladovanie s požiadavkou prístupu väčšej manipulačnej techniky (najmä vysokozdvižných vozíkov) má svoje špecifiká. Šírka uličiek jednotlivých regálov, ich výška a stabilita musí byť totiž prispôsobená pohodlnej práci s technikou. Navrhneme riešenie, s ktorým budete spokojný.

Policové skladovanie

Majte prehľad v skladovanom tovare


Tento typ riešenia väčšinou aplikujeme v malých priestoroch, akými sú firemné archívy, montážne dielne či garáže. S obľubou ich však využívajú aj menšie sklady eshopov a maloobchodných predajní. Riešenie vyniká svojou kompaktnosťou a možnosťou jednoducho meniť rozloženie regálu podľa potrieb zákazníka.

Vertikálne skladovanie

Využívajte svoje skladové priestory na maximum


V niektorých prípadoch je z hľadiska charakteru skladovaného tovaru neefektívne alebo nemožné skladovanie v horizontálnej polohe. Práve v týchto prípadoch využívame možnosti vertikálneho skladovania. Riešenie sa využíva hlavne na uskladnenie panelov, profilov a tyčového materiálu.

Ohraničenie priestoru

Oddeľte cenný tovar v sklade, bezpečne a spoľahlivo


Ak hľadáte efektívne riešenie, ktoré vám umožní oddeliť a následne uzamknúť časť skladu, v ktorej sa nachádzajú drahé produkty prípadne iný hodnotný tovar, siahnite po niektorom z našich riešení na ohraničenie priestoru. Ide o jednoduchý spôsob, akým môžete spoľahlivo chrániť uskladnený tovar pred neželanou pozornosťou.