Stavba alebo sklad? Vieme čo potrebujete!

Presne neviete čo hľadáte?


Naše služby vychádzajú z detailného poznania potrieb zákazníkov a motivácie naplniť ich do čo najvyššej miery. Ak ste u nás nenašli to, čo práve hľadáte, alebo presne neviete čo hľadáte, kontaktujte nás. Pokúsime sa vám poradiť vhodnú alternatívu.

Revízia regálových systémov a poradenstvo

Revízia regálových systémov a poradenstvo


Pravidelná revízia regálových systémov je dôležitou súčasťou prevencie pred ohrozením zdravia pracovníkov alebo poškodenia skladovaného tovaru. Povinnosť kontrolovať stav regálov upravuje aj samostatný zákon, ktorý vyžaduje revíziu minimálne 1x za 12 mesiacov. Túto kontrolu musí vykonávať certifikovaný revízny technik, ktorý spĺňa požiadavky európskych noriem.

Priebeh revízie

Revízia regálových systémov podlieha prísnemu protokolu. Začína sa štúdiom výkresov skladovej konštrukcie a použitých regálových systémov, následnou fyzickou kontrolou u klienta a vyhotovením revíznej správy. Táto správa obsahuje informácie o nutných zmenách a opravách pre udelenie certifikačnej známky. Posudzuje sa najmä inštalácia a funkčnosť bezpečnostných prvkov, stav stojky, podpier a traverzov. Následne aj kontrola kolmosti a rovnosti regálových častí, možné deformácie a poškodenia regálov. Revízia prebieha v plnom chode prevádzky.

Jadrové vŕtanie a rezanie betónu

Jadrové vŕtanie a rezanie betónu


Vŕtanie

Jadrové vŕtanie je špecializovaná činnosť zameraná na tvorbu presných otvorov do betónových, tehlových aj železobetónových povrchov bez prachu a vibrácií. Proces vŕtania zabezpečujeme špičkovou technikou, vďaka čomu dokážeme zastrešiť tvorbu otvorov do stien, podláh či stropov a to nielen zvislo a vodorovne, ale aj diagonálne. Plynulý prechod tvrdými materiálmi umožňujú vyspelé vŕtacie stroje a vrtáky osadené diamantovými segmentami. Jadrové vŕtanie sa využíva najmä pri vytváraní presných otvorov, pre potreby inštalácií (plyn, voda, kúrenie, vzduchotechnika a iné) perforačné vrty a kotevné otvory.

Rezanie

Pri stavbách a rekonštrukciách je často potrebné rozšíriť alebo vytvoriť nové otvory pre dvere, okná či technologické prestupy. V takýchto prípadoch sa využíva diamantové rezanie, ktoré je presné a šetrné k existujúcim konštrukciám. Rezanie betónu je možné využiť na podlahách, stenách aj v šikminách. Často sa využíva aj ako alternatíva šetrnej demolácie stien alebo celých objektov.

Požičovňa náradia

Požičovňa náradia


Patríte medzi ľudí, ktorí sa z času na čas pustia do drobných rekonštrukcií a opráv na vlastnú päsť? Práve vám je určená naša služba požičovne náradia. Moderné zbíjačky, a píly stoja často niekoľko stoviek eur, preto je výhodnejšie si ich prenajať.

V prípade potreby vám radi požičiame rôzne typy zbíjačiek, uťahovačky, drážkovacie stroje (určené na vytváranie drážok do betónu a tehly), píly na betón (rezanie do 15 cm hĺbky) či vŕtačku pre jadrové vŕtanie. Dĺžku prenájmu konkrétnych prístrojov určujeme vždy individuálne presne podľa vašich požiadaviek.

Predaj a montáž regálových systémov

Predaj a montáž regálových systémov


Služba predaja a montáže regálových systémov je alfou a omegou našej činnosti. Zahŕňa komplexné aktivity spojené s obhliadkou skladových priestorov, výberom vhodného regálového systému, predajom a následnou montážou u zákazníka. Na požiadanie je možné službu aj rozdeliť len na predaj alebo samotnú montáž vašich, už zakúpených, regálov.